KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13656162
nr 1365 6162
Philip Hutchins Rogers (1786-1853), England, tillskriven. Kustmotiv med fiskare. Ej signerad. Olja på pannå, 27x33 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 7 december 2020
kl 19:43:55
1.000 kr
1.200 kr